Aygenteks - Vector Pro Yazılım Programı

Vector Pro Yazılım Programı

PPT GROUP / MECMESIN

Bu ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Onay kutusunu işaretleyerek bize kişisel bilgilerinizi göndermeyi kabul ediyorsunuz. Kişisel verileri koruma kanunu aydınlatma metnini adresinden inceleyebilirsiniz.

VectorPro yazılımı, Mecmesin tarafından OmniTest ve MultiTest-dV malzeme test cihazlarıyla kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sürükle ve bırak arayüzü, operatörlerin karmaşık malzeme test prosedürlerinden basit ürün testlerine kadar her şeyi yaratmalarını sağlar.

Güçlü raporlama araçları ile desteklenen yerleşik stres ve gerilim hesaplamaları, VectorPro MT programını rutin kalite kontrol kontrol ve malzeme özelliklerinin daha ayrıntılı analizi için ideal seçim haline getirir. Hem QC hem de Ar-Ge laboratuvarlarında kullanım için mükemmeldir. Lite ve MT versiyon programları olarak iki kullanım seviyesi, basit veya çok detaylı test&analiz uygulamalarına yönelik çözümler sunar.

Medikal endüstrisindeki firma müşterilerinin FDA 21 CFR Bölüm 11 regülasyonlarına uyumluluğu ve desteklemesi ile denetim izleri ve e-imza işlevselliği yazılımın mimarisine yerleştirilmiştir.