Aygenteks - Teknik Yardım

Teknik Yardım

Herhangi bir konudaki cihaz sorunu tarafımıza iletildiğinde, tecrübelerimiz ışığında çözümlenebilir ise derhal, aksi takdirde ilgili firmadan gelecek cevaba göre teknik yardım sunulmaktadır.

Yardım şekli telefonla yönlendirme, açıklamalı izahat gönderme, faks veya e-mail ile ilgili talimatı gönderme şeklinde olabileceği gibi çoğunlukla teknisyenimizin işletmenizi ziyareti ile de olmaktadır.

Oldukça kaliteli üretilen ve uzun yıllar boyunca dayanıklılığı ile bunu gösteren cihazlarımız, herhangi bir sebeple arızalandığı veya servis ihtiyacı olduğunda, yapılan çağrı ve başvuru sonucu ilgili teknik servis elemanlarımız gerekli ziyareti yaparak cihazı onaracaktır.

Hassas inceleme ve uygulamalar dışınnda cihaz yerinde onarılmaktadır. Gerekli ise cihaz firmamız teknik servis kısmına alınarak tamir ve bakım işlemi yapılmaktadır. Cihaz onarımları ilgili üretici firmalarda teknik eğitim almış personelimiz tarafından yapılmaktadır. Başvuru esnasında cihaz modeli ve seri numarası mutlaka bildirilmelidir.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Cihazlarımız hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN