OmniStretch

OmniStretch

VERIVIDE

Bu ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Onay kutusunu işaretleyerek bize kişisel bilgilerinizi göndermeyi kabul ediyorsunuz. Kişisel verileri koruma kanunu aydınlatma metnini adresinden inceleyebilirsiniz.

OmniStretch, farklı esneme seviyelerinde örme kumaşların esneme bazlı opaklık değerlendirmesini sağlar. Görsel ve dijital değerlendirmede kullanılmak üzere numaralı ve siyah beyaz olmak üzere iki adet değerlendirme plakası mevcuttur.

 

Ürününüzün 'çömelmeye dayanıklı' olduğunu garanti etmek için kumaşların yarı saydamlığını derecelendirin.

 

Değerlendirme, Renk Değerlendirme Kabini ve 45 derece Sabit veya Eğilebilir Masa kullanılarak veya bir DigiEye sisteminde hem görsel hem de dijital olarak gerçekleştirilebilir. Dijital değerlendirme DigiPix, DigiGrade veya DigiProduction yazılımı ile gerçekleştirilebilir.

 

Siyah & Beyaz Görsel Değerlendirme

Siyah & beyaz değerlendirme plakası sadece baskısız ve desensiz kumaşlar için uygundur. Desenli ve baskılı kumaşlar için Numaralı Görsel Değerlendirme Cihazlarını kullanmalısınız. Değerlendirme, numune kumaşın uygulamasına bağlı olarak belirlenmiş bir standarda göre yapılır. Her değerlendirme yöntemi, kullanılan test kriterlerine bağlı olarak test edilen kumaşların nasıl davrandığına dair bir gösterge sağlayacaktır.

 

Gereksinimler

Omnistretch, 160 mm veya daha büyük kumaş örnekleriyle çalışır ve ayrıca komple giysilerle de kullanılabilir. Görsel olarak bir ışık kabininde (kabin) veya dijital olarak bir DigiEye sisteminde herhangi bir elastik kumaşla çalışır.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Cihazlarımız hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN