Islak aşındırma yapılan kumaşların test sonuçları hem estetik hem de fiziksel olarak her iki özelliğin daha hızlı bozulma eğilimi olduğunu göstermiştir.

AquAbrasion

PPT GROUP / JAMES HEAL

Bu ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurmanızı rica ederiz.

Onay kutusunu işaretleyerek bize kişisel bilgilerinizi göndermeyi kabul ediyorsunuz. Kişisel verileri koruma kanunu aydınlatma metnini adresinden inceleyebilirsiniz.

Tekstil aşınması ürünün diğer bir materyalle sürtünmesinden kaynaklı yüzey deformasyonudur ama bu durum kıyafet vücut üzerindeyken genellikle kendine sürtünmesi ile oluşur. Tüketiciler Martindale cihazında kuru şartlarda test edilmesi anlamında tekstil ve diğer ürünlerin belli oranda fiziksel bozulmaya karşı dayanması beklentisi içindedir. Hâlihazırda pazarı artış gösteren nemli ve ıslak ortam kullanımına göre tasarlanmış dış giyim, sugeçirmez ve benzeri ürünlerin ıslak ortamda olmayan klasik aşındırma testi gerçeği yansıtmamaktadır. Islak aşındırma yapılan kumaşların test sonuçları hem estetik hem de fiziksel olarak her iki özelliğin daha hızlı bozulma eğilimi olduğunu göstermiştir. AquAbrasion bu şartları çok doğru ve hassas bir şekilde yapılmasını sağlar. Bu metot yağmurluk, parka, sugeçirmez pantolon, sırt çantası ve ayakkabı kumaşı gibi ürünlerin geliştirilmesi ve özelliğinin kontrolü için kullanılır.      

Performans Testleri

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Cihazlarımız hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN